Každý z nás je tvůrcem. Každý z nás si je rovný. Neexistují limity. Věřte v sebe a tak uvěříte v každou bytost ve vesmíru.

Zbyněk Kozlík

Hodina s tvůrcem

Možnosti – budeme se spolu bavit o tom, jak to půjde, ne o tom proč to nepůjde.

Kreativita – jsem schopný s vámi dát brainstorming, který vám přinese to, co hledáte. Posuneme spolu váš projekt. Veškerá konverzace mezi námi je šifrovaná a důvěrná. V případě potřeby můžeme podepsat mezi sebou smlouvu o mlčenlivosti, kterou mám připravenou.

Nový pohled – vnesu do konverzace pohled člověka, který chápe a ví, že možné je všechno.

Vědomý tvůrce – ukážu vám, jak vytvořit cokoliv po čem toužíte. Podpořím vás, ukážu vám skvělé stránky vaší osobnosti, které zatím nevnímáte. Zboříme spolu vaše limity. 

Každý sen je uskutečnitelný, všechno je možné.

Motýl s modrým efektem

Své naplnění, TEN POCIT být sám sebou, šťastný se vším, ale i bez ničeho. Je to stav mysli, co tě dělá tvůrcem tvého života. SOULAD se sebou samým. Nikdy jsem nepoznal nic silnějšího. Nejsou to miliardy ani moc nad ostatními. Je to SOULAD, co nás posouvá vpřed každou vteřinu.

Každý tvoří jinou realitu. Na pokraji všeho udržet stav v souladu se sebou z nás dělá vědomé tvůrce své reality. V tu chvíli jdeme směrem, kterým chceme. Přeji všem na světě, aby došli do bodu, kdy si uvědomí hodnotu sebe, a tak i celého vesmíru.

Jdi příkladem. Bav se, usmívej se, věř srdci. Užij si tento život, jak nejlépe umíš. Bohatství je součástí tebe tak, jako láska, radost, zdraví, vitalita. Zvládneš cokoliv, kdykoliv. To si pamatuj!
Jsi tvůrce a volba je v každé vteřině na tobě!

Co vám jedna hodina se mnou může přinést?

Přesýpací hodiny
Přesýpací hodiny
  • Chvilkový soulad
  • Jenom vibrace, které prospějí mě i vám
  • Možnosti
  • Jak snít a tak se dostat do souladu se sebou samým – kdykoliv, kdekoliv
  • Proč se cítit mimořádně každou vteřinu vašeho života
  • Podpora na vaší cestě
  • Důvěra ve vlastní vyzařování
  • Neustálá expanze

Hodnota

Cena se bude každých 6 měsíců zvyšovat podle mého stavu bytí. Vzhledem k tomu, že se posouvám pořád vpřed, moje znalosti rostou raketovým tempem. Vím, že to není o penězích, ale s penězi můžu podpořit svět, můžu vytvořit nový prostor pro lidi, co se chtějí posouvat NONSTOP. Peníze nabízejí možnosti, které jsem jako bezdomovec neměl.

Cesta obklopená stromy

Kniha Snílek je zaměřená na mojí cestu a svojí cestou inspiruji i ostatní. Z bezdomovce miliardářem, z nevyrovnaného člověka plný vzteku k rovnováze, ze strachu k lásce, z koktání k plynulé řeči z nemoci ke zdraví. Na konci mé cesty, než odejdu, mi projede celý život před očima a já si ten svůj film UŽIJU!

Protože jsem spustil hodinu s tvůrcem, řekl jsem si, že by bylo skvělé nabídnout vám ukázku z knihy Snílek. Je to jedna stránka. Jedna stránka, která má potencionál podpořit miliony.

50% z výdělku věnuji celému světu. Prostřednictvím Dreamers z.s.

Pokračujte dolů a přečtěte si část z mé knihy.

Kniha, ze které roste strom

Snílek

Za posledního půl roku jsem došel dál, než kdy dřív. Zjistil jsem, jaký stav mysli bych měl mít proto, abych mohl naplnit všechny své sny. Přesvědčit sám sebe o pravdivosti vizí, které cítím uvnitř sebe, nehledě na okolnosti a situace, které mě potkají.

 

Napište svůj e-mail a pokračujte ve čtení z knihy Snílek