Chvilkový SOULAD

Celoživotní soulad vám nikdo nenabídne. Ten si můžete vzít, svým způsobem vnímáním, cítěním se skvěle.

Mnich jako souhvězdí

Chvilkový SOULAD

Celoživotní soulad vám nikdo nenabídne. Ten si můžete vzít, svým způsobem vnímáním, cítěním se skvěle.

Mnich jako souhvězdí
Mnich jako souhvězdí

Chvilkový SOULAD

Celoživotní soulad vám nikdo nenabídne. Ten si můžete vzít, svým způsobem vnímáním, cítěním se skvěle.

Vibrace, načechraná voda, jako souhvězdí

Jenom vibrace, které prospějí mě i vám

Vždy spolu budeme komunikovat jen tehdy, kdy budu v souladu se sebou samým. Tak docílíme výsledků, které právě teď hledáte.

Možnosti

Vždy existuje možnost, jak se posunout vpřed. Jak vy, tak váš produkt, pokud nějaký máte. Spolu ho posuneme o kus dál. Samozřejmě pokud s vaším produktem budu rezonovat. Nezajímají mě produkty typu předražený hovno, jak ho mám prodat? Pojďme se bavit o věcech, které můžou posunout jak vás, tak i lidstvo samotné.

Rubikova kostka představuje možnosti, jako souhvězdí
Lapač snů jako souhvězdí

Jak snít a tak se dostat do souladu se sebou samým - kdykoliv, kdekoliv

Za posledních 15 let jsem přišel na svůj způsob dostávání se do stavu, ve kterém se cítím mimořádně. Můžu vám nabídnout, jak na to, než na to přijdete sami a vytvoříte si vlastní způsob.

Proč se cítit mimořádně každou vteřinu vašeho života

Už jste to zažili stejně jako já. Kdykoliv se cítíte špatně, máte vnitřní pocit selhání nebo se litujete, máte špatnou náladu atd. Věci se nedaří. Bavím se tu o stavu, který převažuje během dne. Nejde to tak, jak si přejete, jak byste chtěli a vy se propadáte ještě níž. A tak to jde dny, týdny, měsíce, roky a vy se divíte, proč vám nic nevychází? Je to jasný. To, co převažuje ve vás samých, se projevuje do vašeho života. Je třeba to změnit HNED. Důležitost cítění se skvěle je klíčová ve tvoření vašeho života, ve směru jakým chcete.

Člověk je na houpačce a má radost jako souhvězdí

Důvěra ve vlastní vyzařování

Jako jedna z vlastností tvůrce je důvěra ve vlastní vyzařování. Vnímám to tak, že základ je věřit tomu, co cítíš a co právě teď chceš “nebo vyzařuješ”. Jak zjistíš, jestli jdeš směrem, kterým chceš jít? Emoce, jak se zrovna cítíš? Skvěle? Nebo to jsou myšlenky, které tě nikam neposouvají?

Tuhle vlastnost jsem si osvojil, abych uměl směřovat tok svých myšlenek. Urychlí to celý proces tvoření. Přesvědčte sami sebe o vaší pravdě, založené na vás samotných. Pokud to jsou peníze, které chcete..

 

Vesmírná postava jako souhvězdí

Pokud to jsou peníze, které chcete..

Diamant jako souhvězdí

V tu chvíli, kdy chcete mít peníze, bavme se o tom takhle: “jsou to peníze, které mám”. Přesvědčte svou mysl o vaší pravdě, i když okolí nevypadá, jak chcete. Tím, jak toto myšlení aplikujete do každodenního života, podle toho jestli se cítíte většinu dne skvěle, nebo s tím zatím bojujete, můžete dříve či později zpomalit nebo urychlit tvoření. To už je individuální.

Věřím, že všechno je možné a pokud se učíte odbourávat limity, které jste si přivlastnili, brzo budete tam, kde chcete být.

Neustálá expanze

Ve všem jde najít expanzi. I v tom, když se zraníte, nebo když vážně onemocníte. Když jste přišli o všechen majetek nebo ztratili partnerku/partnera. Ve všem je něco, co vás může učit.

Anebo tam můžete vidět ztrátu, když onemocníte. Ztratili jste jen sílu na své cestě. Tak dlouho jste potlačovali sami sebe, až se to projevilo na fyzickém těle. Chcete se uzdravit? Zaměřte se na sílu svého těla. Nevšímejte si nemoci a přesvědčte sami sebe o absolutním zdraví. Každý má tu schopnost a je jen na vás, zda-li ji probudíte, nebo si to dáte znovu v dalším životě.

Expanze, výbuch jako souhvězdí

Ztráta peněz..

Květ, pod kterým jsou peníze jako souhvězdí

Znají to spousty z nás. Špatná investice, vy jdete “all in” a přijdete i o střechu nad hlavou. Víte, proč se to stalo? Abyste se vrátili jako milionáři nebo miliardáři. Protože teď už víte, že jste tvůrci.

Vlastně ani není špatná investice. Je to jen zkušenost, která vás může a nemusí posunout. To ale vždy určujete jen vy! Když přijdete o někoho, na kom vám záleží, můžete být v depresi. To je v pořádku. Jen tam neuvízněte navždy.

Víte, je v pořádku cítit lásku. Ale v tu chvíli, kdy cítíte lásku sami k sobě, tak jste dospěli do stavu, kdy vnímáte lásku i ve všem ostatním. Abychom oba chápali význam lásky, není to stav vlastnění – tak, jako lásku zažívá většina lidí. Láska není sobecká, nemá potřebu vlastnit či hlídat nebo se obhajovat. Je to stav jednoty a tam neexistuje strach ze ztráty.

Láska transformuje, je úžasná, nehodnotí a nesoudí. Nikdy dříve jsem se s ničím takovým nesetkal. V minulosti jsem si myslel, že strach má moc. To byl pro mě velký omyl.

Holubice, pták jako souhvězdí
Poupě květiny jako souhvězdí

Strach mě změnil v uzlíček nervů. Byl jsem jako květina, která nerozkvete a je uzavřená v sobě. Tohle dokáže strach. Není na tom nic obdivuhodného. Ale láska má sílu transformovat cokoliv ve vesmíru. Samozřejmě někteří z vás už ví, že je obsažená ve všem. Je to nevyčerpatelný zdroj. Máš ji v sobě pořád. Ať vyzařuješ cokoliv, je to tvojí součástí.

Myslel jsem, že pohled plný agrese je mocný. Ale co takový pohled plný lásky? Změní okamžitě okolí a všichni se cítíme skvěle a svěže. Je skvělé být v blízkosti takového člověka. Avšak nezapomínejte na to, že má sloužit jako inspirace a ne jako závislost na někom druhém. Jste tvůrci a vy rozhodujete o tom, jak se budete cítit. Pokud to přijmete za své, ve vašem životě se začnou dít úžasné věci plné dobrodružství. Prožijete život naplno..