Pamatuji si na den, kdy jsem stál venku ve stavu, který byl daleko od čisté mysli. V hlavě jsem slyšel dreamers. Jak jsem padal a znovu vstával na cestě, kterou jsem si zvolil, mi došlo, že k tomu všemu co dnes tvořím a dělám, se stanu jedním z nejbohatších lidí na světe. Na začátku byla vize postarat se o sebe a svou rodinu. 

Jak můj život šel, viděl jsem lidi bez domova. Sám jsem jedním z nich byl. Viděl jsem na své cestě hodně bolesti, kterou si vytváříme svým ignorantstvím. Už toho všeho bylo dost! Rozhodl jsem se, že podpořím sebe i celý svět pomocí Dreamers.

Budu úspěšný v každém projektu i businessu, který vytvořím. Vždy můj záměr bude čistý, plný lásky. Lidi zapomněli, že ty nejúspěšnější byznysy a spolupráce se dělají srdcem.

Nikdo mi neřekl, že jsem tvůrce své zkušenosti, reality, vesmíru. To, co prožívám právě teď je výsledkem toho, jak se převážně cítím. Sebeláska je důležitá na cestě za svými sny, protože v tu chvíli, kdy naplníte svůj pohár, naplní se až po okraj a přeteče. Láska se tak automaticky dostane ke každému člověku na světe.

Ze zadluženého bezdomovce k miliardám v dolarech. Dříve, když jsem na to pomyslel, bolelo mě břicho, byl jsem nervózní, ale dnes jsem sám sebe o své pravdě přesvědčil a cítím to uvnitř sebe naplno.

Peníze

Z každé transakce odvedu 1%. To znamená, že i když zaplatím daně, odvedu dané 1%. Když zaplatím zaměstnancům či si koupím pizzu nebo dům, vždy odvedu 1%. Ne jen já, ale všechny firmy, které budu vlastnit. Tak můžu zajistit dost peněz pro celý svět.

Zajistím, aby lidi nehladověli, aby zvířata měla kde být, aby stromy byly součástí nás samotných. Budu tak moct vytvořit prostor pro děti, které nemají kam jít, budu moct tvořit ze svého nadbytku. Budeme podporovat každou neziskovku, která podporuje srdcem a neziskovky, které svou práci milují. Tak podpoříme právě ty, které mají největší dopad na svět. Tak urychlíme proces změny, který už probíhá.

Můj život je důkazem o tom zdali jsme opravdovými tvůrci našich životů. Přesvědčte se sami.

Zakladatel Dreamers

Zbyněk Kozlík